Brazilský Keratin


Co je to brazilský keratin?

Při vysvětlení musíme začít u keratinu samotného. Ten je totiž jakožto přírodní protein základním stavebním prvkem lidských vlasů a jeho nedostatek stojí za naprostou většinou Vašich problémů s vlasy. Brazilský keratin je pak přírodní látka velmi podobná lidskému keratinu, která se získává hydrolýzou ovčí vlny a která mezi lidmi získala jméno brazilský po zemi jejího objevu. Při aplikaci a zažehlení se brazilský keratin dostává do jádra vlasů, kde zjednodušeně řečeno nahrazuje absenci přirozeného keratinu, a obnovuje tak jejich původní strukturu.

Co je to vlastně Keratin Exclusive?

Keratin Exclusive je přírodní přípravek pro vlasovou regenerací využívající sílu brazilského keratinu. Při dlouhodobém používání pomáhá v boji s poničenými vlasy a obecně zlepšuje jejich kvalitu a odolnost. Díky obsahu brazilského keratinu se dostává do samotné struktury vlasů, kterou obnovuje a tím pádem řeší problémy z vnější a ne pouze povrchově jako většina běžných přípravků.

Jaký je rozdíl mezi Keratinem Exclusive a brazilským keratin ze salónu?

Ve vlasových salónech se používá čistý brazilský keratin a to za účelem vlasy dlouhodobě narovnat. Keratin Exclusive obsahuje mimo brazilského keratinu i další prospěšné látky a tak má mimo narovnání i další příznivé účinky na kvalitu a zdraví vlasů. Dalším rozdíl je v aplikaci, brazilský keratin v salónu se aplikuje jednorázově, při několikahodinovém procesu, kdežto Keratin Exclusive se doporučuje použít po každém umytí vlasů a jeho aplikace trvá pouze pár minut a zvládnete ji sami doma. A v neposlední rozdíl je v ceně, narovnávací kůra v salónu stojí tisíce korun, Keratin Exclusive pouze 299kč.

Jak se Keratin Exclusive aplikuje?

Aplikace je velmi jednoduchá a skládá se z pár jednoduchých kroků, které najdete detailně popsané zde.

Na jaký typ vlasů se hodí a může mé vlasy poškodit?

Výhodou Keratinu Exclusive je jeho univerzálnost. Hodí se na všechny typy vlasů a ještě jsme nezaznamenali případ kdy by vlasy poškodil.

Je nutné vlasy po aplikaci zažehlit?

Pozitivní výsledky jsou vidět i bez zažehlování vlasů, ovšem použití žehličky výrazně doporučujeme z důvodu maximalizování účinnosti.

Rate this post