Detoxikace organismu


Na záložce průběh konzultace se můžete dočíst o tom, že naši klienti u nás nacházejí mimo programu na regulaci váhy i řešení detoxikace organismu. Ale co to vlastně znamená a co to obnáší? To se Vám budeme snažit vysvětlit na následujících řádcích.

Co způsobuje výskyt toxinů v našem těle?

První důležitá věc je zjištění, z čeho můžeme toxiny do těla dostat. Bohužel v této době je zdrojů toxinů nespočetně mnoho. Například: pesticidy, smog, plísně, kouření, alkohol apod. Největší podíl však přichází z naší potravy prostřednictvím aditiv – éček v ní obsažené.

Jak toxiny z těla vyplavit?

Teď, když jsme si ujasnili z čeho škodlivé látky do těla dostaneme, je na řadě si říci, jak je můžeme dostat ven. Během konzultace zjistíte stav Vašeho těla a úroveň jejího zatoxikování a to díky měření na přístroji Tanita. Poté Vám dle Vašeho přání doporučíme detoxikační program, který je šitý na míru přímo Vám. Jedna součást většiny programů je však shodná, jedná se o vlákninu, konkrétně o nerozpustný typ vlákniny. Samozřejmě také velmi závisí na pitném režimu, který Vám spočítáme podle vašich hodnot, změřených na Tanitě.

Tak neváhejte a objednejte se na 60 minutovou konzultaci s poradcem pro zdravý a aktivní životní styl a dosáhněte skvělých výsledků.

Tak neváhejte a objednejte se na 60 minutovou konzultaci s poradcem pro zdravý a aktivní životní styl a dosáhněte skvělých výsledků

Rate this post