Jablečný ocet a hubnutí – 4 rady pro rychlé a zdravé hubnutí


V tomto článku se dozvíte:

Jablečný ocet a hubnutí patří již léta k sobě. Tato potravina působí na náš organismus velmi blahodárně.

Tento výrok je rozhodně pravdivý. Tato potravina, která se vyrábí ze zkvašené jablečné šťávy, má skutečně pozitivní efekt na zdraví člověka a také na regulaci jeho tělesné hmotnosti.

Skutečnost, že existuje přímá vazba mezi jablečným octem a hubnutím, byla zjištěna při testování účinků této pochutiny na cukrovku. Lidem, kteří ocet užívali, se snížila tělesná hmotnost, oproti těm, kteří měli stejný jídelníček a dostávali placebo cs.wikipedia.org. Navíc se potvrdila domněnka, že jablečný ocet má blahodárný účinek i na samotný diabetes.

Redukce váhy nebyla v průměru za měsíc nijak veliká (cca 1 kg). Ale právě tato nízká rychlost hubnutí, která spočívá v max. 3 kg za měsíc, je ideální pro zdravé a trvalé snížení tělesné váhy.

Jablečný ocet hlavně urychluje látkovou výměnu v těle, což může znamenat lepší spalování tuků a cukrů. Mimoto má ocet velmi příznivé čistící a dezinfekční účinky, zbavuje tělo nevhodných látek a rovněž posiluje imunitu zásobením vitamínů skupiny B.

Jablečný ocet a hubnutí mají přímou vazbu také díky pektinu, což je jablečná vláknina, která napomáhá zpomalení trávení a tím způsobuje rychlejší a delší pocit sytosti.

  • Je známo více variant a způsobů, jak může jablečný ocet napomoci k hubnutí.
  • Můžete například užívat 1 lžíci jablečného octu s vodou ve formě nápoje každé ráno půl hodiny před snídaní chocolate slim.
  • Jiná varianta je dát si dvě lžičky jablečného octu před každým jídlem.
  • Komu vadí kyselá chuť, nemusí zoufat. Jablečný ocet lze zakoupit i v tobolkách.

Rate this post