Proč si zrychluješ si stárnutí? (5 zpomalovačů)


Věčné mládí, kdo po něm netouží? Stačí ale málo a můžeš proces stárnutí zpomalit a udržet si mladší vzhled pokožky a pleti, vlasů a nehtů. Návod  níže ti pomůže odhalit jak na to:

1.  Používání olivového oleje – mononenasycené tuky obsažené v olivovém oleji pomáhají udžovat zdraví cév a srdce a navíc olivový olej navíc obsahuje polyfenoly s výraznými antioxidačními účinky, které snižují riziko chorob spojených s vyšším věkem. Doporučení: Používej extra virgin olivový olej pro maximální efekt za investované peníze.

2. Červené víno – ano, správně, sklenice červeného vína má pozitivní efekt na tvé zdraví z důvodu obsahu resveratrolu. Tento unikátní anti-oxidant je ideálním spojenci v boji proti cukrovce, srdečním chorobám a snižuje zapomětlivost spojenou se stářím.

3.  Rajčata – Rajská jablíčka jsou bohatá na lykopen, u něhož byly prokázány pozitivní dopady na činnost srdce a množství zdravého cholesterolu. Lykopen také funguje jako přirozená ochrana proti slunečnímu záření a udržuje tak pleť mladou před škodlivým UV zářením.

4.  Maliny a borůvky – obsahují důležité antioxidanty, které likvidují záněty a bojují s oxidačním stresem, který způsobuje stárnoutí kůže  a vrásky https://cs.wikipedia.org/wiki/Veganstv%C3%AD. Jenom jedna porce obsahuje více antioxidantů než 10 porcí běžného ovoce.

5. Organická vajíčka – navzdory špatné reputaci, kterou vejce mají díky obsahu cholesterolu (ale založené na chybných vědeckých poznatcích), jsou vajíčka bohatá na biotin a železo, které podporují zdraví a mladistvý vzhled pokožky a vlasů.

Rate this post